Aktuálně provozujeme160

prodejen Relay v České republice

Důležitým rysem konceptu RELAY je systém prodeje, který je v maximální míře samoobslužný a dává tak zákazníkům prostor vybrat si požadovaný titul, nápoj, nebo jiný sortiment i v rušných dopravních zónách. Přidanou hodnotou značky RELAY je, že je vnímána jako specializovaná značka zaměřená na tisk a tabák. Svojí pozici si vybudovala a stále buduje neustálým monitorováním potřeb cestujících, vyhodnocováním stavu trhu a zvyšováním úrovně služeb.

Své oblíbené prodejny můžete najít i v zahraničí! Relay je ve 27 zemích a to s celkem 2900 obchody! Z toho na 120 světových letištích750 vlakových nádražích.

I ve světě jsou prodejní místa vybavena moderním obchodním zařízením a provozována vyškoleným personálem.

Na kvalitu prodeje a dodržování firemních standardů dohlíží doma i ve světě skupina oblastních manažerů. Jako člen skupiny Lagardère využívá společnost Lagardere Travel Retail, a.s. mezinárodní know-how získané dlouholetým působením v maloobchodě a profituje z výzkumů a testů cílených na zvýšení kvality nabízených služeb a zlepšení efektivity prodeje. Právě schopnost reagovat na zvyšující se náročnost zákazníka je součástí úspěchu skupiny Lagardère.

Zobrazit prodejny Relay